Preskočiť na obsah
AKS Construction Group

Odborné a poradenské služby

AKS Construction Group s.r.o.

Činnosti reklamných agentúr

Sídlo
Ohrady
Od roku
2022
IČO
54 767 008

AKS Construction Group

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Nový rad 291/31, 930 12 Ohrady
Na trhu od
25. augusta 2022
IČO
54 767 008
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 73.11)
Činnosti reklamných agentúr

Firma v číslach

4
roky na trhu
2022
rok vzniku
17
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte AKS Construction Group

Spoločnosť AKS Construction Group s.r.o. má sídlo na adrese Nový rad 291/31, 930 12 Ohrady. Zapísaná je od 25. augusta 2022 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet činnosti tvorí 17 položiek, napríklad reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky, maloobchod a uskutočňovanie stavieb a ich zmien.

Základné údaje

Obchodné meno
AKS Construction Group s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
54 767 008
Dátum vzniku
25. augusta 2022
Sídlo
Nový rad 291/31, 930 12 Ohrady
Obchodný register
Okresný súd Trnava, oddiel Sro, vložka č. 52343/T
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 73.11)
Činnosti reklamných agentúr

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa AKS Construction Group zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 17 položiek.

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkobchod)

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizáccii exteriérov a interiérov

  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

  • Prenájom hnuteľných vecí

Zobraziť všetkých 17 položiek predmetu činnosti
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkobchod)
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizáccii exteriérov a interiérov
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Služby požičovní
  • Faktoring a forfaiting
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb sojených s prenájmom
  • Kuriérske služby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Prípravné práce k reaizácii stavby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlmi s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli AKS Construction Group s.r.o.?

Sídlo je na adrese Nový rad 291/31, 930 12 Ohrady.

Čím sa AKS Construction Group s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti reklamných agentúr“ (73.11). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; maloobchod; uskutočňovanie stavieb a ich zmien; dokončovacie stavebné práce pri realizáccii exteriérov a interiérov.

Aké je IČO – AKS Construction Group s.r.o.?

IČO je 54 767 008.

Kedy vznikla AKS Construction Group s.r.o.?

Vznik: 25. augusta 2022. Na trhu pôsobí 4 roky.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Nový rad 291/31 930 12 Ohrady

Registrový súd: Okresný súd Trnava

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre AKS Construction Group s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese aks-construction-group.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.